MENU

Aktualności - Aktualności

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą strefy VIP, przygotowanej na 1 września 2019 roku (St. Leger).

Catering St. Leger – 1.09.2019

Oceny koni wystawione przez trenerów.

Wyhodowana w Janowie i trenowana przez Piotra Czarnieckiego Sarmacja (Gil-Saszetka/Engano) miała w rodowodzie po kądzieli same derbistki: założycielkę tej niezwykłej linii praprababkę Sabellinę (wygrała Derby w 1958 r.), prababkę Santę (1964), babkę Sasankę (1972) i matkę Saszetkę (1980 r.). Udało się jej przedłużyć tę niezwykłą passę, ale Derby (1990) były jedynym jej zwycięskim biegiem, który wygrała prawie cudem.

W najbliższy weekend na Służewcu rozegrane zostaną tylko dwa wyścigi o nagrody imienne, oba na poziomie I grupy. W sobotniej rywalizacji o Nagrodę Villarsa (2400 m) dla 3-letnich i starszych folblutów wydarzeniem będzie start ubiegłorocznej triumfatorki Wielkiej Warszawskiej – Rain and Sun.

Urodzony w 1982 r. w Janowie Podlaskim Europejczyk, syn sprzedanego rok wcześniej do USA za 1 mln dolarów El Paso i Europy po Bandos, był w historii Toru Służewiec jedynym niepokonanym derbistą arabskim. Derby 1986 były, niestety, jego ostatnim, ósmym występem w karierze. Z powodu kontuzji nie dane mu było dołożyć do świetnej kolekcji ewentualnej wygranej w zorganizowanej rok wcześniej po raz pierwszy na Służewcu gonitwie o Nagrodę Europy.

Liga Mediów
19 sierpnia 2019

Notowania po 26 dniach wyścigowych.

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń